Eisenberg Intensywnie Nawilżająca Pielęgnacja Dwufazowa

   Jednym z bardziej udanych prezentów kosmetycznych, które dostałam w 2017 roku pod choinkę, był Dwufazowy olejek nawilżający marki Eisenberg. Od kilku miesięcy borykam się z przesuszoną buzią (łojotokowe zapalenie skóry) i naprawdę niewiele kosmetyków przynosi mi ukojenie.

   Jak widzicie buteleczka wygląda bardzo elegancko i dyskretnie, a pod złotą nakrętką kryje się atomizer do rozpylania produktu. Bardzo doceniam to rozwiązanie. Pozwala na oszczędne i higieniczne korzystanie z kosmetyku, a przy bardzo przesuszonej skórze do minimum ogranicza jej potencjalne podrażnienie dotykiem palców. 

     Pod nazwą "Nawilżająca pielęgnacja dwufazowa" kryje się mieszanka 5 olei naturalnych posiadających właściwości odżywcze i odbudowujące. Witaminy E i A zapewniają działanie antyrodnikowe i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

   Można używać go na włosy i skórę całego ciała, ale mnie szkoda rozpylać ten drogocenny płyn  na cokolwiek poza twarzą.

 Przed użyciem należy go wstrząsnąć, by obie warstwy się zmieszały.

   Nie jest najtańszy, ale warto wydać na niego zaskórniaki.

Share:

0 komentarze

Dziękuję za KAŻDY komentarz:). Wszystkie czytam i nieodmiennie się z nich cieszę:).
Jeżeli chcecie zostawić link do swojego bloga albo posta, który tematycznie jakoś pokrywa się z którymś z moim - proszę, nie mam z tym problemu, ale będzie mi miło, jeżeli przy okazji dołączycie do grona Obserwatorów;).
Pozdrawiam!!!
Spinki i Szpilki